یکی از مهمترین دغدغه های کاربران اینستاگرام بحث تولید محتواست، محتوای موجود در پیج هم از نظر کمیت و تعداد و هم از نظر کیفیت تاثیر بسیار زیادی بر اعتبار و آبروی پیج دارد. اگر مخاطبی وارد پیج شما بشه و با تعداد بسیار زیادی محتوا مواجه بشه قطعا اهمیت بیشتری به پیجتون میده و بلعکس اگر محتوای کافی داخل پیجتون نداشته باشید باعث میشه مخاطب خیلی زود پیج شما رو ترک کنه، بنابر این به این موضوع باید اهمیت زیادی داده بشه.

ولی از اونجایی که تولید محتوا کار زمانبر و سختی هستش و نمیشه هر روز محتوای تازه و به روز تولید و منتشر کرد بنابراین پیج های اینستاگرامی از محتوایی که قبلا تولید شده استفاده میکنن اینجوری باعث میشه تا زمان بیشتری برای تولید محتوای خودشون به دست بیارن.

من هم با توجه به پیام هایی که هر روز دریافت میکنم مبنی بر اینکه اکثر دوستان با تولید محتوای اینستاگرام مشکل دارن تصمیم رفتم این دوره رو آماده کنم تا به امید خدا گوشه ای از مشکلشون حل بشه که احتمالا مشکل شما هم هست

اما این دوره شامل چه چیزهایی میشه؟

اول یک نرم افزار بسیار ویژه برات قرار دادم و به صورت ویدیویی کار با این نرم افزار رو آموزش دادم، نرم افزاری که میتونه به سادگی آب خوردن، با چند کلیک ساده و با سرعت بسیار بالا تمام ویدیو های مربوط به یک پیج رو برات دانلود کنه، یا با معرفی هشتگ به نرم افزار تمام ویدیو هایی که در اینستاگرام با اون هشتگ منتشر شدن رو یکجا دانلود کنه.

و همینطور چندتا از معتبرترین و کاملترین سایتهای دانلود عکس رو معرفی کردم و آموزش دادم که چطور عکسهای بسیار با کیفیت و حرفه ای مربوط به موضوعات مختلف رو اونجا پیدا و به رایگان دانلود کنی که شامل هزاران موضوع مختلف هستش و قطعا در حوزه فعالیت تو میتونه برات مفید باشه.

و همچنین دو تا سایت برای دانلود ویدیو معرفی کردم که ویدیوهای خیلی با کیفیت به صورت دسته بندی شده در هر زمینه ای رو بتونی پیدا کنی حتی مواردی که پرده سبز توشون استفاده شده و اگه بلد باشی میتونی عکس و فیلم دلخواهت رو جایگزین پرده سبز کنی.

یک سایت دیگه هم معرفی و آموزش دادم که بتونی تمام محتوای هر پیجی رو که دوست داشتی مثل پست، استوری، هایلایت، حتی کپشن و هشتگهاش، آی جی تی وی، عکس پروفایل، پستهای آلبومی و … دانلود کنی و نکته جالبی این سایت داره اینه که حتی اگه اون پیج خصوصی باشه هم میتونی محتواش رو دانلود کنی،

و خیلی موارد دیگه که به صورت ویدیویی و کاملا کاربردی خیلی مختصر و مفید آموزش داده شده که مطمئنم ازش خوشت میاد و باعث میشه دیگه مشکلی برای تولید محتوا در اینستاگرام نداشته باشی. مطمئنا با دیدن این دوره بخش زیادی از مشکل تولید محتوای اینستاگرام برات حل میشه و میتونی تعداد بسیار زیادی پست آماده آرشیو و در تقویم محتوایی خود جا بدی.