چطور یک فروشنده حرفه ای فالور با درآمد میلیونی شویم؟

حتی اگر هیچ تخصصی در این زمینه نداریم!

  • تا حالا برای پیج خودت فالور، لایک، ویو یا حتی کامنت خریدی؟ شاید اصلا از خود من خریده باشی!
  • به این فکر کردی که فروشنده های این خدمات با چه سیستمی و چطور کار میکنن؟
  • از قیمتهای واقعی این خدمات اطلاع داری؟
  • میدونی بیش از 70 الی 90 درصد قیمت این خدمات، سود خالص هستش؟
  • می دونستی 10 هزار لایک یا ویو اینستاگرام برای من کمتر از هزار تومن تموم میشه!!؟ اولین رازم رو همینجا برات فاش کردم ؛-)

دیگه نیازی نیست از من یا هر کس دیگه ای این خدمات رو با قیمتهای بالا خرید کنی، از این به بعد خودت میتونی برای پیج خودت یا هر پیج دیگه ای به هر تعدادی که خواستی فالور، لایک، ویو، کامنت و … ارسال کنی و به درآمدهای خیلی عالی برسی

من حامد میرزائی بعد از 4 سال فعالیت در زمینه ارائه خدمات اینستاگرام و مشاوره کسب و کارهای اینستاگرامی و همچنین آموزش این سیستم به ده ها نفر و رسوندن اونها به درآمد، حالا تصمیم دارم یکبار برای همیشه پرده از راز فروشندگان فالور بردارم و افراد بیشتری رو با این سیستم به درآمد برسونم.

اگه تو هم مثل اکثریت افراد فکر میکنی این کار خیلی سخت، پیچیده و نیازمند برنامه نویسی، سایت، سرور و … هستش باید بگم سخت در اشتباهی و این تصوری هستش که فروشندگان فالور برای شما ساختن تا کسی به این بازار بسیار سودآور وارد نشه.

.

شاید باورت نشه اگه بگم این کار اصلا احتیاجی به هیچ تخصص و ابزار خاصی نداره و نه تنها لازم نیست هیچ نرم افزاری نصب کنی، بلکه حتی به کامپیوتر هم نیاز نداره!

.

خبر خوب؛ همین که این مطلب رو میخونی نشون میده که هم به این موضوع علاقه داری و هم شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه ای خدمات اینستاگرام رو داری و همین کافیه!

.

حالا دیگه وقتشه راز فروشندگان فالور رو بدونی

 و اگه حدس من درست باشه و واقعا به این موضوع علاقمند هستی و قدرت درآمدزایی این کار رو درک کردی و اگه انگیزه کافی برای گرفتن سهم خودت از این بازار بی انتها رو داری

فقط سه روز به من مهلت بده

همه شرایط رو برای تو فراهم کردم و میخوام کاری بکنم که تبدیل بشی به یک فروشنده حرفه ای فالور با میلیون ها تومان درآمد در ماه، فقط کافیه به صورت کاملا رایگان در دوره راز فروشندگان فالور شرکت کنی

خبر بد؛ این دوره به مدت محدودی به صورت رایگان قرار داده شده و ممکنه دفعه بعدی که به سایتم میای این صفحه دیگه وجود نداشته باشه یا حداقل رایگان نباشه!